Jak pečovat o výrobek

Výrobky na tomto e-shopu jsou vyrobeny z bavlněných šňůr, které jsou charakteristické svou tvarovou stálostí a pevností. 

Vzhledem k dřevěným/koženým komponentům nejsou určeny k praní v pračce. Pro čištění bavlněné části použijte prosím výrobky k tomu určené. 

 

Na čištění mohu z vlastní výborné zkušenosti doporučit ekologicky šetrné výrobky české společnosti Eurona.
Už víc jak dva roky se aktivně věnuji poradenství pro Euronu. Pomáhám zákazníkům s výběrem konkrétních produktů pro ekologicky šetrné praní a úklid, pro péči o miminka nebo při kožních problémech. 
Více informací o výrobcích Eurona, o jejich funkčnosti a složení naleznete v mé facebookové skupině https://www.facebook.com/groups/Stylovydomov/ nebo mě kontaktujte; pomůžu Vám vytvořit zákaznický účet s veškerými výhodami mého poradenství

Čistící prostředek na autosedačky a dětské sedačky
, 250 ml.

Čistí i ty nejodolnější a nejnáročnější skvrny pomocí speciální složka STAIN ABSORBER, která pohltí a důkladně odstraní i skvrny od džusu, kávy, čokolády, kečupu, hořčice, tatarské omáčky, ovocných a zeleninových šťáv.
Přípravek má širokospektré využití a je vhodný pro čištění dětských sedaček, autosedaček, sedaček v interiérech, čalounění.
Jemně čistí bez poškozování povrchů, je pH neutrální, neobsahuje bělidla.
Prostředek je velmi šetrný k životnímu prostředí, neobsahuje rozpouštědla ani žíravé látky a je snadno biologicky odbouratelný.
Jednoduchý způsob použití:
Čistým savým hadříkem nebo houbičkou setřete skvrnu, poté na nastříkejte prostředek na skvrnu a jemně houbičkou několikrát přetřete. Při silném znečistění nechte prostředek působit 10-15 minut. Pozor na přílišnou vlhkost. Nakonec vytřete do sucha čistým savým hadříkem.

Krásně oživuje barvy a velmi příjemně voní.

Ráda k objednávce přidám (zdarma a nezávazně) vzorek tohoto čističe. Pokud vzorek chcete, napište to prosím do poznámky v procesu objednávky (krok 3 Informace o vás „Zadat poznámku pro prodejce“). 

5008_1

Pohotovostní sprej na skvrny, 50 ml

Pohotovostní prostředek na skvrny, který zajistí první pomoc při znečištění Vašich oděvů a textilií. Díky speciální složce QUICK-STEP-FORMULA účinně působí na nejrůznější typy skvrn. Pohotovostní použití kdykoli a kdekoli.
Rychlá a snadná aplikace:
Nastříkejte na skvrnu, nechte chvíli působit a pak podložte čistým hadříkem (kapesníkem) a opakovaně druhým hadříkem poklepem nanášejte vlažnou vodu. Nechte uschnout.

1064_1